Podívejte se, kdo se bude podílet na přípravě vašeho videa. Najdete tu přehled členů teamu First Unit a našich skvělých spolupracovníků. Jsme hrdí na to, že můžeme pracovat se skutečnými profesionály! Postarají se o Vás například: 

Mgr. Jana Boušková - výkonný producent, dramaturg

Jana Boušková vystudovala sociální a mediální komunikaci, 11 let působila v redakci publicistiky TV Nova (reportérka, režisérka publicistických reportáží pořadu Občanské judo), řadu let zároveň externě působila jako redaktorka rozhlasového zpravodajství (Frekvence 1, Kiss 98, Evropa 2 ). Ve First Unit zajišťuje převážně výrobu televizních pořadů, dohlíží na začlenění product placementu do jednotlivých AVD. Kromě producentské činnosti působí jako scenáristka (Ohnivý kuře, Modrý kód). Zaměřuje se také na mediální trénink, krizovou komunikaci, mediální výchovu (lektorská účast např. na projektu Mediální výchova kreativně pod záštitou Památníku Karla Čapka). 


Marie Mikusińska (Kotková), MA, Bc. - vedoucí  produkce 

Marie  vystudovala postgraduální obor Arts Management na univerzitě The Dartington College of Arts v anglickém Devonu a Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury na Filosofické fakultě Masarykovy univerzity. Má řadu zkušeností v oblasti event managementu, pořádání festivalů a hudebních produkcí, dále v televizní a filmové výrobě, jakož i vedení socio-kulturních projektů v rámci neziskového sektoru u nás i v zahraničí (Evropský sociální fond). Působila jako asistentka oscarového režiséra Jiřího Menzela (pro film Donšajni a knihu Rozmarná léta), kulturní manažer mezinárodního projektu prevence šikany a násilí mezi dětmi Silní bez násilí - podpora pozitivního sociálního klimatu na školách (Strong without Violence) a společensko-kulturního projektu Festival 3+1 (v rámci občanského sdružení Trialog) a také jako manažer mezinárodní skupiny Gen Rosso - International Performing Arts Group pro ČR, v Anglii uspořádala interkulturní festival CROSS CULTURE - promoting connections, building bridges, creating a platform for exchange a působila jako redaktorka a modarátorka pořadu Czech Tones with Manjana na radiu SoundArt Radio 102.5 FM (UK). Na TV Nova působila jako asistentka prezidenta a generálního ředitele CME a později jako koordinátor vlastní tvorby, což obnášelo koordinaci producentů jednotlivých pořadů (produkční centrum MediaPro Pictures).


Jakub Motejzík - režie

Jakub je absolventem Filmové školy Zlín, studoval také hranou režii na FAMU pod vedením režisérky Věry Chytilové. Je zkušeným profesionálem v oblasti televizní tvorby - režie publicistických pořadů, dokumentárních filmů, docu-reality, korporátních videí.

Při ročním studijním pobytu v Austrálii se kromě školy věnoval natáčení sběrného dokumentu o českých krajanech. V Austrálii spolupracoval také s místními filmaři.

Má četné zkušenosti s docu-reality a s vývojem nových TV formátů, věnuje se reklamní tvorbě.

 Je podepsán pod řadou úspěšných projektů, např.  Jak se staví sen - TV Prima, U Haliny v kuchyni - TV Nova, Občanské judo - TV Nova, Na vlastní oči - TV Nova, Krotitelé dluhů - ČT, celovečerní časosběrný dokument o osudech Volyňských Čechů - ČT, Auto Moto Styl, Rap and News Ondřeje Hejmy...

TV kampaně:

Petr Hapka žije!

Konto Bariéry

Česká miss

TÝTÝ

MTV

Volby 2013, 2014

Zimní Olympijské Hry Sochi 2014
MgA. Daniel Šperl - kamera

Daniel je absolventem FAMU, absolvoval doktorské studium na filozoficko-přírodovědecké fakultě Slezské univerzity v Opavě, studijní program filmové, televizní a fotografické umění a nová média. 

Filmografie: Ztracen 45 (nominace Asociace prof. kameramanů na cenu za kameru 2014), Hlasy, Lovci a oběti, Návraty Agnezky H., Náš Vašek, Bratříček Karel, Venku, Za obrazem

TV pořady (kamera, hl. kamera):

pro ČT např. Fenomén, U nás v Evropě, Reportéři ČT, Fakta, Gen, Události v kultuře, Černé ovce, Události, Ring v Národním divadle, 13. komnata, Taneční hrátky s Honzou Onderem, Krotitelé dluhů... 

pro TV Nova např. Na vlastní oči, Občanské judo, 112, U Haliny v Kuchyni...

pro TV Prima např. Jste to co jíte, Jak se staví sen, Top Star, Chůva v akci, Výměna manželek...

Daniel zároveň jako volný fotograf tvoří soubory subjektivní a sociální dokumentární fotografie, které vystavuje na společných i samostatných výstavách a publikuje v časopisech (např. Advanced, Architekt, Ateliér, Host, Reflex, Umění, Harvard Design Magazine, Figaro Japon, Die Zeit Magazine, Photo News).

... a další skvělí profesionálové :)